slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
52
89
550
438
354864
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

«Укриття»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

30 січня на базі кабінету громадянської освіти Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося виїзне засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській ЦРБ. Учасники кіноклубу – учні 11 класу переглянули та обговорили з модератором Коваль Антоніною документальний фільм «Укриття» молодої режисерки з України Анастасії Максимчук. В якості експерта перед учасниками виступила вчитель біології вищої категорії Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Прус Вікторія Петрівна.


Фільм висвітлює історію зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де громадяни занадто часто змушені діяти замість уряду.
Мета засідання - формування розуміння та сприйняття гуманізму як основи існування прав людини. Осмислення важливості відповідального ставлення до тварин та усвідомлення громадою наслідків жорстокого ставлення до тварин. Після перегляду фільму відбулося обговорення про охорону тварин в Україні на основі законодавчих документів. Учасники індивідуально заповнювали картку «Багатокомпонентний аналіз», яка містить такі колонки таблиці «Потреби людини», «Спільне» та «Потреби тварини». В групах учні працювали над пропозиціями розв’язання питання «Як запобігти появі безпритульних тварин у містах?».

 

Випадкове зображення

dsc03173.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com