slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
113
463
2476
383751
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Тягар доказів: засідання кіноклубу "Єднання"

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

15 грудня на базі кабінету громадянської освіти Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося виїзне засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській центральній районній бібліотеці. Учасники кіноклубу – учні 9 класу переглянули та обговорили з модератором Коваль Антоніною документальний фільм «Тягар доказів» режисера з НімеччиниСтефана Кессіссоґлу. В якості експерта перед учасниками виступила заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Гобела Катерина.


           Фільм оповідає про поневіряння шукачів притулку з країн Африки у відповідному приймальнику-розподільнику, розташованому у Чехії. Додому повертатися вони не бажають, оскільки там, за їх словами, існує реальна загроза їх життю, проте надати очевидні докази такої загрози їм вкрай складно.

Перед переглядом фільму модератор обговорила з учасниками висловлювання  Ф.Ніцше «Нема фактів, є лише їх інтерпретація». Учні в свою чергу висловили  свої припущення про що може бути фільм та розібрали поняття «тягар доказування» у Кримінальному процесі.

Перегляд фільму відбувався метододом  «стоп –кадр». Під час першого «Стопу» учасники  відповідали на питання: «чому фільм має таку назву?», «чи вірите ви біженцю, який не зміг надати доказів?», «чи міг він надати ці докази?». Під час другого «Стопу» учасники обговорювали ситуаційне питання: «Якби ви працювали у міграційній службі, чи вимагали б ви доказів від біженця з Сьєрра-Леоне, якщо він тікав з країни де йде війна?»    

     

Після перегляду учасники обговорили слідуючі питання, які спонукають до роздумів: що змушує людей ставати біженцями?  чи досконалою є система статусу біженців? що б ви запропонували змінити?

Робота в групах передбачала від учасників творчі завдання: написати есе, написати листа біженцям, підготувати виступ у парламент Чехії.

 

Методист Валентина Кузьмінська

Випадкове зображення

img_20210604_114542.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com