Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
402
924
3997
23524
511327
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

АНГЛІЙСЬКА У БІБЛІОТЕЦІ – ЦЕ КРУТО!

Рейтинг користувача:  / 0
 Для тих, хто бажає покращити свої знання з англійської мови.
 У районній бібліотеці для дорослих працює літній клуб «Англійська у бібліотеці».
 Безкоштовні уроки  у вівторок та четвер об 11.00  проводить волонтер  корпусу Миру з  Америки,   КЕЙТІ  БУЛЛЕР для користувачів юнацького віку. Запрошуємо любителів англійської.
  Дирекція ЦБС

 

Кривоозерці долучилися до найбільшого уроку англійської мови у світі

Рейтинг користувача:  / 0

 

В суботу, 28 травня в Кривоозерській центральній районній бібліотеці було весело як ніколи.  Бібліотекарі, користувачі, вчителі та учні Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 долучилися  до встановлення світового рекорду  «Найбільший мовний урок у світі». 28 кривоозерців  зібралися у читальній залі районної бібліотеки аби взяти участь у найчисельнішому в історії України уроці англійської мови. Інтерактивний урок англійської мови розпочався о 13:20 та одночасно проходив по всій країні у форматі розмовного клубу і тривав 35 хвилин. Тема вивчення одного із усталених виразів в англійській мові (would rather) та його практичного використання.

Одне із правил встановлення рекорду – всі учасники повинні спілкуватися. Лідер уроку – вчитель англійської мови Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Н. В. Чухрій із захопленням проводила захід.

Впродовж 35 хвилин учасники спілкувалися між собою англійською мовою.  Наприкінці уроку всі викрикнули фразу «Україна говорить англійською» - «Ukraine speaks English!»та зробили групове фото, що підтверджує кількість учасників події.  Наймолодшому учаснику з числа присутніх - Бондаренку Миколі 7 років.

В уроці були задіяні: розпорядник Черепанова Р.А., директор ЦБС, секундоміри – Єреміца Іван, Алла Лаврик, фотограф – Борівська Олександра, відео зйомка Валентина Кузьмінська, переклад здійснювала Кравцова А.С. В заході взяла участь Іванова О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1.

Захід проходив за ініціативи громадського об`єднання GoGlobal у рамках оголошеного року вивчення англійської мови в Україні.

З Грейс цікаво вивчати англійську!

Рейтинг користувача:  / 0

embed video plugin powered by Union Development

Випадкове зображення

img_20210604_115633.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com