Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
445
924
4040
23567
511370
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Вереснева зустріч

Рейтинг користувача:  / 0
11 вересня члени поетичного клубу "Автограф душі" та жіночого клубу "Затишок", після довгої перерви, зустрілися у Кривоозерській центральній районній бібліотеці на розширене засідання. Своїми новими творами, планами та задумами ділилися Людмила Чумак - Грунківська, Лідія Круглик, Марія Іванова, Віра Козіцька, Микола Каганюк та гостя, молода поетеса, Антоніна Кравцова. Звучали гуморески, вірші, пісні на власні вірші. Директор ЦБС Раїса Черепанова радо вітала пошановувачів бібліотеки та представила гостей, Аллу Стець, голову Кривоозерської РДА. Олександра Козерецького, голову районної ради, Людмилу Зелененьку, завідуючу сектора культури РДА.  Бібліотекарі підготували яскраву виставку "Місце зустрічі - осінь" на якій розмістилися власні та спільні збірки  наших талановитих земляків.  За чашкою духмяного чаю велася тиха та тепла розмова про минувшину та сьгодення.  Голова РДА. А. В. Стець поділилася своїми приємними враженнями від зіустрічі і пообіцяла підтримку талантам Кривоозерщини. О.А. Козерецький, голова районної ради  також подякував усім за цікаво організований захід та теплоту спілкування.  Антоніна Кравцова подарувала бібліотеці збірку "Квіти кохання" куди увійшли і її твори. 

 

Літературна слов'ярня

Рейтинг користувача:  / 0

04 березня у Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся захід поетичного слова рідного краю "Літературна слов’ярня, на яку були запрошені: директор централізованої районної бібліотечної системи Черепанова Раїса Андріївна, методист ЦРБ Кузьмінська Валентина Вікторівна, учасниці літературного клубу «Автограф душі», що діє при ЦРБ -  поетеси Кривоозерщини Іванова Марія Юхимівна та  Чумак Людмила Борисівна.


Неперевершена атмосфера любові до поетичного слова лунала з вуст керівника школи Караповської Ірини Василівни, вчителів та учнів закладу. Діти читали поезії класиків і сучасних поетів, демонстрували власну пробу пера.

Поетеса Іванова М.Ю. мелодійним голосом читала свої вірші, заспівом звеселила душі присутніх піснею, покладеною на власну мелодію про голубів-- символів любові і злагоди. Читала свої вірші і Чумак Л.Б.


Засідання поетичного клубу "Автограф душі"

Рейтинг користувача:  / 0

29 січня Кривоозерська центральна районна бібліотека радо відчинила двері для членів поетичного клубу «Автограф душі», який успішно працює з 2012 року. За чашкою духмяного чаю ділилися своєю творчістю Людмила Чумак- Грунківська, Віктор Стругай, Галина Рукавиця, Лев Циманович, Марія та Микола Іванові, Марія Райхель, Микола Каганюк, Віра Козіцька. Члени клубу «Затишок» також завітали на поетичний вогник. Алла Лаврик, бібліограф ЦБС, познайомила присутніх з літературною виставкою та провела експрес - огляд календарних та пам’ятних дат січня місяця. Учасники не лише читали, а і співали пісні на свої вірші. Всі дружно підспівували, обмінювалися враженнями.

 

 

«ПОДИХ РІДНОГО КРАЮ»

Рейтинг користувача:  / 0
Третього березня 2018 року у Гойдаївському НВК, який очолює директор Людмила Борисівна Чумак – Грунковська пройшов її творчий вечір, презентація третьої поетичної збірки «Подих рідного краю». Талановита поетеса щедро ділилася з присутніми своїми думками і помислами, які переросли у поетичні рядки. Людмила Борисівна член поетичного клубу «Автограф душі», що багато років діє при Кривоозерській ЦРБ. На творчу зустріч прийшли Людмила Зелененька, завідувач сектора культури РДА, Галина Лисканич, головний спеціаліст сектора культури, Раїса Черепанова директор КЗ «Кривоозерська ЦБС», Любов Сівак, сільський бібліотекар, Людмила Сорока, зав. сільським клубом, Лідія Круглик, поетеса з села Секретарка, активний член поетичного клубу, колеги по роботі, жителі села, учні. Щирі слова вітань, квіти, сувеніри,- все це для винуватиці свята звучали від чоловіка та онучки, колег, друзів. Людмила Борисівна, на згадку про зустріч, вручила кожному, хто був на святі свою збірку та не забула і про сільські бібліотеки. Дарунок – книги вручила директору КЗ ЦБС.
"Поезія - це її сповідь, молитва, порада. Коли крик душі, коли шепіт, це навіть така собі, якщо хочете, містика. А в цілому - частина життя Людмили Чумак, вірші якої радують", - так пише про творчість Людмили Борисівни у передмові до її збірки Світлана Білецька, редактор газети "Кривоозерщина", член Національноїх спілки журналістів України.
Черепанова Р.А.. директор КЗ ЦБС
 
 
 

95 – річчю утворення Кривоозерського району, присвячується.

Рейтинг користувача:  / 0
 28 лютого в Центральній районній бібліотеці (читальний зал) відбулося розширене засідання за участі членів поетичного клубу «Автограф душі», членів літературного гуртка Районного Будинку дитячої творчості «Літературне краєзнавство»,- керівник Тетяна Лягера, викладача української мови та літератури Кривоозерського ПАЛу Тетяни Романюк зі своїми вихованцями. Серед гостей були Людмила Зелененька, завідувач сектора культури РДА та художній керівник РБК Ірина Краєвська. 
     В програмі заходу учасники познайомилися з літературною виставкою «Краю мій, хліборобів гостинна земля», яку уміло представила Алла Лаврик, бібліограф ЦБС. Присутні були учасниками літературно – музичного круїзу «Мій рідний край – життя мого перлина», про історію людей та красу рідного краю, який підготували і вели Ріта Вусатенко, Валентина Кузьмінська та Вадим Тхорук. Директор ЦБС Раїса Черепанова знайомила з учасниками та програмою заходу, підсумовувала хід роботи засідання клубу. 
Алла Лаврик провела краєзнавчу вікторину «Доторкнутись до джерел славетної історії», в якій приймали участь всі присутні, ця ізюминка трішки зняла напругу залу. І ось … літературно – поетична година «Наш край легендами і славою обвіяний» - свої твори читали члени поетичного клубу «Автограф душі» Микола Іванов, Валентина Слюсаренко, Віктор Стругай, Віра Козіцька, Галина Рукавиця, Марія Райхель. 
Тетяна Лягера, керівник гуртка «Літературне краєзнавство» при БДТ, читала свої твори та представляла своїх вихованців, які пишуть і читали власні вірші. Це Наталія Музика, Паньків Аліна, Кликіч Андрій, учні 11-го класу та Магац Марина,учениця 8 – го класу Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.
Учні ПАЛу Микола Боровик, 28 група, Аня Алексієнко -17 група, Анна Зеленюк – 14 група гарно читали твори Івана Франка, Лесі Українки та власні твори.
Микола Іванов, найстарший член клубу, один із ініціаторів створення літературного об’єднання, ділився враженням та давав поради молодим щодо написання творів.
Людмила Зелененька, завідувач сектора культури, свій виступ розпочала улюбленою поезією Ліни Костенко, поділилась враженням від заходу, подякувала всім учасникам, за те, що незважаючи на погоду вони зібралися з різних куточків Кривоозерщини, щоб поділится своєю творчістю.

 

«Автограф душі»

Рейтинг користувача:  / 0

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний.» В. Сухомлинський.

       До Дня слов’янської писемності та культури, який відзначається 24 травня,  в центральній районній бібліотеці відбулося особливе «Свято книги» -  презентація  першої спільної збірки поетів Кривоозерщини «Автограф душі», членів поетичного клубу «Автограф душі», який успішно працює ось уже п’ять років на базі центральної районної бібліотеки.  За ці роки було багато засідань, презентацій  творів поетів, презентацій особистих збірок Лідії Круглик, Людмили Чумак-Грунковської, виїзних  засідань та презентацій на базі Секретарської, Гойдаївської, Луканівської сільських бібліотек-філій та Будинків культури. Цікавими були зустрічі – тренінги з  книговидавцем  Анатолієм Коваленком, який допоміг нам видати першу спільну збірку. До збірки ввійшла поезія 13 поетів – Лідії Круглик, Надії Левицької, Таміли Гримак, Віктора Дідухова, Миколи Іванова, Марії Іванової, Миколи Каганюка, Віри Козіцької-Стратієнко, Марії Райхель, Галини Рукавиці, Валентини Слюсаренко, Лева Цимановича, Людмили Чумак-Груньковської.

Гостями заходу стали Олександр Козерецький, голова районної ради, Сергій Наказенко, депутат обласної ради, Галина Лисканич, головний спеціаліст сектора культури РДА,  шкільні та сільські бібліотекарі, працівники бухгалтерії сектора культури та районного Будинку культури.

Під час презентації автори збірки знайомили присутніх-  із своєю творчістю. Слова підтримки в книговиданні наступних збірок прозвучали з вуст депутатів Олександра Козерецького та Сергія Наказенко.

Творчість сучасних поетів, письменників рідного краю безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуваємо красу і неповторність рідної землі, вчимось розуміти найголовніше – добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння  ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.

Звичайно, сьогодні ми не змогли б тримати в руках оцієї прекрасної збірочки поезій, якби не наш талановитий директор ЦБС Раїса Черепанова, координатор клубу. Зустрічі, поїздки, розмови із поетами та видавцем – все це лягло на плечі Раїси Андріївни. Від імені всіх присутніх бібліотекарі вручили їй квіти.

В свою чергу, щирі слова подяки висловлюємо голові районної державної адміністрації Олексію Володимировичу Мірошниченко, який перейнявся проблемою книговидання та винайшов кошти ще на 50 екземплярів збірки. Таким чином, не лише у сільських, а й у шкільних  бібліотеках, книжкові полиці поповняться привабливою не лише зовні, а й змістовно – наповненою збіркою, яка стане помічником для вчителів, вихователів у краєзнавчій роботі.  

По завершенні заходу гості та автори збірки зробили фото на згадку та зустрілись в кабінеті з головою районної державної адміністрації Олексієм Мірошниченко.

 

 

Випадкове зображення

143096183_2894513407489007_4565400602758467023_o.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com