Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
420
924
4015
23542
511345
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Бібліотека в сучасному форматі.

Рейтинг користувача:  / 0

26 лютого у Кривоозерській Центральній бібліотеці відбувся семінар. Серед питань, що виносились на розгляд були: «Креативність, як необхідний принцип роботи сучасного бібліотекаря», Аналізування планів та звітів. Підведення підсумків роботи бібліотек системи за 2020 рік та завдання на 2021 рік. Ці питання висвітлювали Раїса Черепанова, директор та Валентина Кузьмінська, методист.

Про підготовку до суцільних та вибіркових перевірок бібліотечних фондів та передачу фондів у сільських бібліотеках інформувала Ольга Баранова, бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури. У роботі наради прийняла участь начальник відділу розвитку культури і туризму Броніслава Чернега. У своєму змістовному виступі, Броніслава Михайлівна, дала об’єктивну оцінку роботи бібліотечної системи, відмітила позитивну роботу багатьох сільських бібліотек, які активні у своїй роботі і соціальних мережах. Особливу увагу звернула на роботу тих сільських бібліотек, про яких мало що чути… чому не публікуються на сторінках преси, не висвітлюються у соціальній мережі. Перед бібліотекарями було, виходячи із реалій сьогодення, поставлено конкретні і глобальні завдання на покращення роботи книгозбірень. Як приклад однієї з форм роботи, працівники Центральної бібліотеки провели інсценований літературний захід до 150 річниці від дня народження Лесі Українки.


Онлайн семінар "Партнерство бібліотек і молоді в громадах"

Рейтинг користувача:  / 0

21 жовтня, працівники Кривоозерської центральної районної бібліотеки Черепанова Р.А., Тоган Н.К., Бардичевська С.В., Кузьмінська В.В. прийняли участь в онлайн-семінарі організований Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва, для бібліотечних працівників централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек ОТГ Миколаївської області, які відповідають за роботу з юнацтвом, за темою «Партнерство бібліотек і молоді в громадах».  Про діяльність кіноклубу DocudaysUA «Єднання» у формуванні медіакультури сучасної молоді Кривоозерщини доповідала методист Валентина Кузьмінська. 

 

 

Бібліотека - осередок інновацій і актуального досвіду

Рейтинг користувача:  / 0

16 вересня 2020 року у малій залі РБК відбувся вересневий семінар бібліотекарів на якому були присутні та приймали активну участь у обговоренні питань, що розглядалися - Стець А.В. голова Кривоозерської РДА, Зелененька Л.І.,завідуюча сектором культури РДА.

Вручалися Грамоти та Дипломи – ювілярам і квіти. ТакФадєєва Т.М. нагороджена Грамотою Центрального Комітету Профспілки працівників культури, Дипломом ювіляра.

Грабовецькій В.М. та Сівак Л.М. також вручено Дипломи ювіляра. Музичним дарунком була пісня «З Днем народження».

Основні питання які розглядалися: Рекомендації щодо проведення 30 вересня регіональної акції «Бібліотечні сутінки», про пошук нових форм та методів роботи в умовах сьогодення, про участь у Всеукраїнських конкурсах. Про підготовчу роботу по здачі річних звітів та планів роботи на 2021 рік, говорили Р. Черепанова, директор КЗЦБС, В. Кузьмінська, методист. У «Творчій лабораторії» досвідом роботи бібліотек у літньо-осінній період ділилися Т. Денисюк, зав. Секретарською сбф, Малакан Т. Завідуюча Бурилівської сбф, Рябокінь Н. завідуюча Красненьківської сбф, Робова Г. завідуюча Тридубською сбф, Л.Вуйко, бібліотекар Очеретнянської сбф, О.Труш Курячелозівської сбф, Грабовецька В. Михалківської сбф, Макаренко С. Мазурівської сбф

По завершенню семінару бібліотекарі переглянули художній фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, в рамках фестивалю «Нове українське кіно».

  Більше фото на сторінці бібліотеки в мережі Фейсбук.

Моніторинг рівня професіоналізму бібліотекарів

Рейтинг користувача:  / 0

12 лютого у Центральній районній бібліотеці зібралися бібліотечні працівники КЗЦБС на нараду – семінар. Нараду відкрила, ознайомила з планом роботи заходу директор КЗ ЦБС Раїса Черепанова. Розглядалися питання: Моніторинг рівня професіоналізму бібліотекарів «Грані бібліотечної професії»(підсумки роботи за 2019 рік та планові завдання на 2020 рік).

 Було вручено дипломи про успішне проходження дистанційного навчання бібліотекарями Наталії Вихватнюк, бібліотекарю районної бібліотеки для дітей та Тамарі Денисюк, завідуючій Секретарською сбф.

 Мова йшла про підготовку та проведення суцільних перевірок фондів в 2020 році у районній дитячій бібліотеці, Ониськівській та Тернуватській сбф.

 Директор КЗЦБС провела бесіду про «Додержання вимог законодавства у сфері технічного захисту та пожежної безпеки».

 Цікавим, насиченим та захоплюючим був розділ «Про участь бібліотекарів системи у обласних конкурсах, Всеукраїнському флешмобі відео читань поезії Ліни Костенко, у відео акції «Живі письменники», у проекті «Дія. Цифрова освіта» , навчаннях у онлайн – сервісі «Бібліотека для тебе», яку підготувала та провела методист Валентина Кузьмінська. У роботі і підготовці та обговоренні семінару прийняли активну участь Алла Лаврик, бібліограф, Ольга Баранова, бібліотекар відділу комплектування.

Одинадцятого травня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки було Проведено засідання «круглого столу» бібліотечних працівників

Рейтинг користувача:  / 0

 Одинадцятого травня 2018 року на базі  центральної районної бібліотеки було

Проведено засідання   «круглого столу» бібліотечних працівників

за темою «Соціальне партнерство – позитивний імпульс

розвитку бібліотек».

 В роботі прийняла участь  завідувач сектора культури РДА

 Л. І. Зелененька

 Питання, що розглядалися:

 

      Обмін досвідом  соціального партнерства (   Курячелозівська,    Великомечетнянська, Бурилівська, Красненьківська, ЦРБ)

.

Участь бібліотек системи у щорічній регіональній акції «Бібліотечні сутінки», яка відбудеться 17 травня.

Черепанова Р.А. директор КЗ ЦБС

 

Про заходи з популяризації сімейного читання в бібліотеках                 КЗ «Кривоозерська ЦБС»

Фадєєва Т.М., заступник директора по роботі з дітьми

Літні читання. Сільська і шкільна бібліотеки, питання взаємозв’язку.

Фадєєва Т.М., заступник директора по роботі з дітьми

 

Про підсумки участі бібліотек системи в обласному патріотичному  конкурсі «Наша спадщина»

Кузьмінська В.В., методист


РІЗНЕ

    Надходження нової літератури  за державною програмою «Українська книга».

Стан впровадження Універсальної десяткової класифікації  в бібліотеках.

Постійно-діючі тематичні виставки в бібліотеці.


«Змінюється світ, змінюються бібліотеки»

Рейтинг користувача:  / 0
     30 березня Кривоозерська центральна районна бібліотека приймала гостей -  колег працівників шкільних бібліотек. Відбулося методичне об’єднання шкільних бібліотекарів за темою: «Змінюється світ, змінюються бібліотеки». З вітальними словами до бібліотекарів звернулися Коренюк Г.Т. методист районного навчально-методичного центру та Черепанова Р.А. директор КЗ «Кривоозерська ЦБС». Колеги бібліотекарі обговорювали питання щодо форм і методів залучення учнів до шкільної бібліотеки, збереження бібліотечних фондів, формування і розвиток читацької компетентності школярів. 
«Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо» - з питанням про поетапне впровадження в роботу бібліотек централізованої бібліотечної системи нової міжнародної класифікації Універсальної десяткової класифікації, структуру та властивості УДК розповіли методист ЦРБ Кузьмінська В.В. та бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Баранова О.Ф. Вони ознайомили колег із основною та допоміжними таблицями УДК, акцентували увагу на виданні українською мовою, методиці складання індексів, поділились корисними посиланнями на онлайн джерела тощо. Про особливості систематизації за УДК з урахуванням вікових особливостей користувачів дітей вела мову Фадєєва Т.М., заступник директора по роботі з дітьми. Тоган Н.К., завідуюча відділом обслуговування користувачів ЦРБ розповіла про роботу відділу, ведення облікових документів ЦРБ та провела екскурсію залами книгозбірні. Гості  познайомилися з цікавими літературними виставками. По заверешенні методоб’єднання колеги обмінялися власним досвідом роботи щодо збереження фондів, проведення соціокультурних заходів. 
Кузьмінська В.В., методист 

 

"Бібліотеки в умовах сьогодення"

Рейтинг користувача:  / 0

16 лютого, на базі Кривоозерської ЦРБ, відбулась Рада при директорі "Бібліотеки в умовах сьогодення", на якій було підведено підсумки роботи бібліотек району за 2017 рік, проаналізовано виконання основних показників роботи та намічено основні завдання на 2018 рік. 

 З аналізом діяльності бібліотек району за підсумками щорічних звітів, моніторингів, виїздів та прийняття пропозицій щодо поліпшення роботи та планових завдань на 2018 рік вели мову директор КЗ ЦБС Черепанова Р.А. та методист Кузьмінська В. Бібліотекар ВКіОЛ ознайомила колег з наказом по ЦБС «Про Створення комісії по перевірці фондів та списанню вилучених із фондів документів ЦБС», а також проаналізувала сучасний стан інформаційних ресурсів бібліотек. Бібліограф ЦБС Лаврик А.Г. ознайомила з Наказом по ЦБС «Про відзначення у 2018 році ювілейних дат літераторів – краян» та надала рекомендації щодо проведення заходів. Фадеєва Т.М., заступник директора ЦБС по роботі з дітьми вела мову «Про заходи з популяризації сімейного читання в бібліотеках ЦБС» та ознайомила з планом заходів. Про участь бібліотек системи в обласномих молодіжних конкурсах - патріотичному «Наша спадщина» та літературних інтерпретацій «Від автора до читача, від читача до автора», а також ознайомила з положеннями про конкурси Тоган Н.К., зав відділом обслуговування ЦРБ. Було ознайомлено бібліотекарів з робочим планом РДА по відзначенню 95 - річчя заснування Кривоозерського району.

 Аналіз діяльності бібліотек КЗ «Кривоозерська ЦБС» свідчить про пошук нових форм, які розширюють бібліотечний простір. Бібліотеки все частіше стають місцем проведення вільного часу жителів Кривоозерського району, затребувані як багатопрофільні центри дозвілля. Розвиваються партнерські зв'язки з органами місцевої влади, організаціями, підприємствами, закладами освіти, культури, соціального захисту і громадськими організаціями. 

Кузьмінська В., методист

 

Семінар «Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини»

Рейтинг користувача:  / 0

21 червня  в  читальній залі районної бібліотеки пройшла нарада – семінар бібліотечних працівників за темою «Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини», яку відкрила  директор ЦБС Черепанова Р.А. та ознайомила колег з програмою семінару.Заступник директора по роботі з дітьми  Фадєєва Т.М., виступила  з питанням «Соціальний захист дітей сиріт та дітей пільгової категорії. Роль бібліотеки. Літні читання»  та надала тематику рекомендованих заходів;  досвідом роботи  з презентацією «Організація бібліотечного обслуговування дітей аспекти оновлення та різноманітність форм» з колегами ділилися бібліотекар РДБ Вихватнюк.Н.І., Курячелозівської  бібліотеки-філії Труш О.В., Луканівської сбф Сініціна К.Г..

 

Не секрет, що читання – це важливий засіб засвоєння і розвитку культурної інформації, але саме дитяче читання відіграє важливу роль в житті дітей, набагато більшу ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві залишається в пам'яті, майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Із книг, які вони читають, вони дістають певне світосприймання, книги виробляють у них певні норми поведінки. З лекцією «Читаюча дитина у ракурсі різнобічних уявлень»виступила бібліотекар РДБ Маріяшко О.В, а досвідом роботи поділилася бібліотекар Мазурівської бібліотеки-філіїМакаренко С.М.

 

Далі були розглянуті різні   питання;  про  передплату періодичних видань на друге півріччя 2017 та облік  нових надходжень вела мову бібліотекар ВКіОЛ  Баранова О.Ф., про планування заходів до 80 – річчя утворення Миколаївської області – методист Кузьмінська В.В. та з директором ЦБС обговорили проведені заходи в рамках регіональної акції «Бібліотечні сутінки».

Кузьмінська В.В., методист

 

Тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення бібліотечних фахівців"

Рейтинг користувача:  / 0

24 листопада в читальній залі Кривоозерської ЦРБ для сільських бібліотекарів проведено тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення бібліотечних фахівців». В рамках тренінгу методист Кузьмінська В. В. ознайомила учасників з «правилами» медіаграмотності та критичного мислення, разом визначали з чого складається їхнє медіаполе та аналізували його складові.

 

Випадкове зображення

267706024_3138405023099843_1735143770810628480_n.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com