slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
147
161
147
4829
348685
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Онлайн семінар "Партнерство бібліотек і молоді в громадах"

Рейтинг користувача:  / 0

21 жовтня, працівники Кривоозерської центральної районної бібліотеки Черепанова Р.А., Тоган Н.К., Бардичевська С.В., Кузьмінська В.В. прийняли участь в онлайн-семінарі організований Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва, для бібліотечних працівників централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек ОТГ Миколаївської області, які відповідають за роботу з юнацтвом, за темою «Партнерство бібліотек і молоді в громадах».  Про діяльність кіноклубу DocudaysUA «Єднання» у формуванні медіакультури сучасної молоді Кривоозерщини доповідала методист Валентина Кузьмінська. 

 

 

Моніторинг рівня професіоналізму бібліотекарів

Рейтинг користувача:  / 0

12 лютого у Центральній районній бібліотеці зібралися бібліотечні працівники КЗЦБС на нараду – семінар. Нараду відкрила, ознайомила з планом роботи заходу директор КЗ ЦБС Раїса Черепанова. Розглядалися питання: Моніторинг рівня професіоналізму бібліотекарів «Грані бібліотечної професії»(підсумки роботи за 2019 рік та планові завдання на 2020 рік).

 Було вручено дипломи про успішне проходження дистанційного навчання бібліотекарями Наталії Вихватнюк, бібліотекарю районної бібліотеки для дітей та Тамарі Денисюк, завідуючій Секретарською сбф.

 Мова йшла про підготовку та проведення суцільних перевірок фондів в 2020 році у районній дитячій бібліотеці, Ониськівській та Тернуватській сбф.

 Директор КЗЦБС провела бесіду про «Додержання вимог законодавства у сфері технічного захисту та пожежної безпеки».

 Цікавим, насиченим та захоплюючим був розділ «Про участь бібліотекарів системи у обласних конкурсах, Всеукраїнському флешмобі відео читань поезії Ліни Костенко, у відео акції «Живі письменники», у проекті «Дія. Цифрова освіта» , навчаннях у онлайн – сервісі «Бібліотека для тебе», яку підготувала та провела методист Валентина Кузьмінська. У роботі і підготовці та обговоренні семінару прийняли активну участь Алла Лаврик, бібліограф, Ольга Баранова, бібліотекар відділу комплектування.

Одинадцятого травня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки було Проведено засідання «круглого столу» бібліотечних працівників

Рейтинг користувача:  / 0

 Одинадцятого травня 2018 року на базі  центральної районної бібліотеки було

Проведено засідання   «круглого столу» бібліотечних працівників

за темою «Соціальне партнерство – позитивний імпульс

розвитку бібліотек».

 В роботі прийняла участь  завідувач сектора культури РДА

 Л. І. Зелененька

 Питання, що розглядалися:

 

      Обмін досвідом  соціального партнерства (   Курячелозівська,    Великомечетнянська, Бурилівська, Красненьківська, ЦРБ)

.

Участь бібліотек системи у щорічній регіональній акції «Бібліотечні сутінки», яка відбудеться 17 травня.

Черепанова Р.А. директор КЗ ЦБС

 

Про заходи з популяризації сімейного читання в бібліотеках                 КЗ «Кривоозерська ЦБС»

Фадєєва Т.М., заступник директора по роботі з дітьми

Літні читання. Сільська і шкільна бібліотеки, питання взаємозв’язку.

Фадєєва Т.М., заступник директора по роботі з дітьми

 

Про підсумки участі бібліотек системи в обласному патріотичному  конкурсі «Наша спадщина»

Кузьмінська В.В., методист


РІЗНЕ

    Надходження нової літератури  за державною програмою «Українська книга».

Стан впровадження Універсальної десяткової класифікації  в бібліотеках.

Постійно-діючі тематичні виставки в бібліотеці.


Тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення бібліотечних фахівців"

Рейтинг користувача:  / 0

24 листопада в читальній залі Кривоозерської ЦРБ для сільських бібліотекарів проведено тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення бібліотечних фахівців». В рамках тренінгу методист Кузьмінська В. В. ознайомила учасників з «правилами» медіаграмотності та критичного мислення, разом визначали з чого складається їхнє медіаполе та аналізували його складові.

 

Методичний день "Плануємо роботу бібліотек на 2017 рік"

Рейтинг користувача:  / 0

 

9 листопада в читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулась чергова нарада бібліотечних працівників  та  методичний день за темою «Планування роботи сільської бібліотеки на 2017 рік». Директор ЦБС Черепанова Р.А. привітала колег з Днем працівників культури та ознайомила бібліотекарів з робочим планом наради, провела діалог щодо важливості проведення звітів перед громадою та обговорили низку інших професійних питань.

Детальніше: Методичний день "Плануємо роботу бібліотек на 2017 рік"

семінар-нарада за темою «Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду»

Рейтинг користувача:  / 0

 

9 вересня в читальній залі Кривоозерської  ЦРБ з бібліотекарями  централізованої системи відбулася семінар-нарада за темою «Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду».  Нараду проводила директор ЦБС Черепанова Р.А. Серед питань, які розглядалися – ознайомлення з Розпорядженнями виконувача функцій і повноважень Голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації №40 від 18 лютого 2016 року «Про проведення заходів у зв’язку з 75 –ми роковинами трагедії Бабиного Яру в Кривоозерському районі», №38-р від 17.02.2016 року «Про заходи з відзначення в Кривоозерському районі 100 річчя подій Української революції 1917 – 1921 років». 

Методист Кузьмінська В. надала методичні рекомендації щодо відзначення 150 років з дня народження Михайла Грушевського (1866–1934), вченого, історика, політичного та державного діяча, голови Центральної Ради. Бібліограф ЦБС Лаврик А.Г.  підготувала та роздала бібліотекарям біографічну довідку «Цікаві факти з життя Івана Франка». 

З  консультацією «Національно – патріотичне виховання: вимоги часу» виступила заступник директора  по роботі з дітьми Фадєєва Т.М.,

з сучасними підходами до формування громадянина - Патріота у бібліотеках України для дітей, зокрема і в районній бібліотеці для дітей, поділилася Маріяшко О.В.

Далі бібліотекарі обмінялися інформацією стосовно відзначення 25 річниці Незалежності України в бібліотеках, Року ювілеїв літераторів-краян та Всеукраїнського Дня бібліотек. Також методист Кузьмінська В. показала свої конкурсні відеороботи – Буктрейлер на книгу Валерія Бойченко «Книга Леля», соціальну відеорекламу  «Бібліотека – відкритий світ ідей» на конкурс «Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ!»  та до Року англійської мови «English fest» у бібліотеці.

Семінар - нарада бібліотечних працівників

Рейтинг користувача:  / 0

 

 

26 лютого у читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулася підсумкова семінар –нарада для бібліотекарів системи за темою «Робота бібліотек системи за 2015 рік». На початку засідання директор ЦБС Черепанова Р.А. та голова об’єднаної профспілки працівників культури Фадєєва Т.М. нагородили бібліотекарів переможців конкурсу «Бібліотечний скрапбук» грамотами та подарунками: серед сільських бібліотек-філій – І місце – Рябокінь Н.М., завідуюча Красненьківською сбф, ІІ місце – Робова Г.А., завідуюча Тридубською сбф та ІІІ місце Свєтікова Л.Ю., бібліотекар Маломечетнянської сбф; серед районних бібліотек – І місце за роботу «Методична діяльність в ракурсі сьогодення» отримала методист Кузьмінська В.В.,  ІІ місце за роботу «На струнах Кобзаревої душі» у колектива районної бібліотеки для дітей та ІІІ місце у бібліотекаря відділу обслуговування Вусатенко Р.К

Після нагородження з аналізом роботи бібліотечної системи за 2015 рік та з аналізом планово-звітної документації ознайомила методист Кузьмінська В.В. Бібліотекар ВКіОЛ Баранова О.Ф. провела майстер-клас «Робота з тематико-типологічним планом. Складання. Ведення. Редагування». Також, Ольга Федорівна вела мову й про самоосвіту бібліотекарів через відвідування рубрики «Бібліотечному фахівцю», сайту парламентської бібліотеки та можливості передплатити для себе журнал «Бібліотечний форум». Заступник директора по роботі з дітьми Фадєєва Т.М. знайомила з рубриками сайту Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна та розповіла  як можна підвищувати свій фаховий рівень.

З наказом начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації «Про оголошений 2016 рік на Миколаївщині Роком ювілеїв літераторів-краян», про акцію «Є хліб – є й життя» на виконання Розпорядження голови Кривоозерської РДА №283-р від 04.11.2015 року, з графіком виїздів до сільських бібліотек філій у 2016 році, проведення  експертно-діагностичного аналізу Багачівської та Маломечетнянської бібліотек-філій ознайомила директор ЦБС Черепанова Р.А. Також серед інших питань, які висвітлювалися - закупівля книг у видавництві «Зелений пес»,  підготовка питань на семінари щодо обміну досвідом, питання техніки безпеки, охорона праці тощо.  Наприкінці засідання бібліотекарі поділилися інформацією стосовно проведених заходів в січні-лютому поточного року.

 

Скажи: «НІ» дезінформації

Рейтинг користувача:  / 0

 

     В Кривоозерському районі реалізується Проект «Програма медіа грамотності для громадян», який виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATDCanada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX  та StopFake. Метою проекту є  посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.

       В рамках проекту розроблено навчальну програму по медіа грамотності, підготовлено тренерів, які проводять тренінги для громадян, а також розпочалася інформаційна  кампанія для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям

       Під час проведеного тренінгу 6 січня 2016 року модератором Антоніною Коваль, працівники центральної районної бібліотеки удосконалювали свої знання з питань інформування, пропаганди, виявлення маніпуляцій, джинси, фейків у медіа.

      Для громадян, які цікавляться питаннями медіа грамотності пропонується приєднатися до спеціальної групи «Я – медіа грамотний!» уFacebook, лінк на групу: https://goo.gl/xpM3rU.

     Якщо ви бажаєте поділитись з іншими корисною інформацією з питань медіа грамотності ви можете використати хештег  #Ямедіаграмотний.

     Чим більше учасників приєднається до акції, тим ефективнішим буде заклик про вимогу отримання правдивої інформації в медіа.

Нарада бібліотекарів "Плануємо роботу сільської бібліотеки на 2016 рік"

Рейтинг користувача:  / 0

 

13 листопада в читальній залі ЦРБ відбувся семінар - практикум бібліотечних працівників. Серед питань, які обговорювалися – участь бібліотекарів та залучення жителів сіл до проекту «Український проект – бізнес розвитку плодоовочівництва», який який реалізується Менонітської асоціацією економічного розвитку (MEDA, Канада) за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) у партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV. Основна мета проекту - підвищити рівень добробуту невеликих господарств, які займаються виробництвом плодоовочевої продукції на обмежених земельних ділянках (від 5 соток) завдяки допомоги в збуті вирощеної ними плодоовочевої продукції.Директор ЦБС Черепанова Р.А. наголосила, що Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва навчає та консультує людей як правильно виростити, зберегти та продати врожай, як використовувати передовий міжнародний досвід, як захистити себе на ринку та гідно конкурувати, а головне, як збільшити свій дохід та покращити добробут. Такою нагодою вже успішно скористались в першій фазі Проекту в 2008-13 роках малі сільгоспвиробники Запорізької області та АР Крим.  

 Про особливості планування роботи бібліотек на 2016 рік консультували методист Кузьмінська В., бібліотекар РДБ Вихватнюк Н., з переліком регламентуючих документів, які регулюють облік та збереження бібліотечних фондів, а також про стан списання непридатної літератури структурними підрозділами та підписки періодичних видань на 2016 рік вела мову бібліотекар ВКіОЛ Баранова О., про участь в обласних семінарах ознайомили заступник директора по роботі з дітьми Фадєєва Т.М. та завідуюча відділом обслуговування Тоган Н.К.

Нарада бібліотекарів

Рейтинг користувача:  / 0

 

16  вересня  в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася чергова нарада бібліотечних працівників району. Серед питань, що розглядалися – співпраця з громадськими організаціями бібліотек системи, оформлення подарункової літератури, стан списання зношеної літератури, про відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек. Бібліотекарі бібліотек-філій обмінялися досвідом роботи щодо організації відпочинку дітей в літній період та проведеної акції «Українська молодь читає».

В ході проведення наради не залишилася без уваги і оголошена Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна», що ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

В нараді прийняла участь головний бухгалтер сектора культури РДА Тетяна Солтан.

Випадкове зображення

dsc03169.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com