slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
71
113
465
2478
383753
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

День професійного спілкування

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

5 листопада в читальному залі районної бібліотеки відбувся День професійного спілкування   бібліотечних працівників «Підготовка до здачі річних звітів за 2014 рік та планування роботи  на 2015 рік». На початку  наради директор ЦБС Черепанова Р.А. ознайомила бібліотекарів з рішенням обласної Ради директорів ЦБС «Бібліотека у сучасному просторі громади» та  звернула увагу  на важливість  в  роботі бібліотекаря  проведення звітів перед громадою.

У своєму виступі директор також акцентувала увагу бібліотечних працівників  на інформаційне обслуговування внутрішньо переміщених осіб із зони АТО  та оформлення інформаційної зони.

−В кожній бібліотеці району повинна бути інформаційна зона для переселених.  Вона має містити інформацію про зміни в законодавстві,  «гарячі лінії» допомоги ( адреси сайтів і безкоштовні номери телефонів) пенсійного фонду, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, інтерактивний онлайн ресурс для переселенців,- наголосила Раїса Андріївна.

Планування є складовою менеджменту бібліотеки, завдяки чому бібліотекар може комплексно осмислити  її діяльність, визначити позитивні та негативні тенденції в роботі. Про планування роботи, основні завдання та вимоги до оформлення плану  консультувала методист Кузьмінська В.В.  Ознайомила  з   визначними датами, які  будуть відзначатися  на  державному  рівні у 2015 році та  інноваційними  формами  роботи.

З переліком документів  які будуть прийматися комісією під час прийому звітів та про графік, за яким будуть звітувати  сільські бібліотеки філії ознайомила Фадєєва Т.М. заступник директора по роботі з дітьми. Про стан списання непридатної літератури структурними підрозділами та станом підписки періодичних видань на 2015 рік вела мову бібліотекар ВКіОЛ Баранова О.Ф.

Бібліограф ЦБС Лаврик А.Г. познайомила присутніх з планом роботи бібліотек під час Акції «16 днів без насильства» та календарем пам’ятних дат на листопад 2014р.

Також під час наради було обговорено підготовку бібліотек системи до роботи в зимовий період та виконавчу дисципліну працівників.

  


 

Випадкове зображення

img_20210225_094409.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com