slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
66
113
460
2473
383748
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Семінар-нарада бібліотечних працівників району

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 11 лютого, у читальній залі ЦРБ відбулася семінар-нарада з бібліотечними працівниками району за темою «Підсумки роботи бібліотек системи за 2014 рік та планові завдання на 2015». Крім аналізу підсумків роботи діяльності бібліотек в 2014 році розглядалися питання техніки безпеки, охорона праці та навчання з цивільної  оборони за темою «Дії за попереджувальним сигналом «Увага всім!» та участь бібліотекарів у дистанційному навчанні на базі обласного Регіонального тренінгового центру.

Фахівці ЦРБ та РДБ які є методичним центром для всіх бібліотек системи провели ґрунтовний аналіз по кожному розділу звітності. Так,  з питанням “Планово-звітна документація: аналіз і рекомендації» виступила методист Кузьмінська  В.В., яка підвела підсумки по основним показникам діяльності          бібліотек та порівняла з показниками 2013 року. Директор ЦБС Черепанова Р.А. проаналізувала звіти перед громадою,та аналіз планів роботи на 2015 рік,            заступник директора  по роботі з дітьми Фадєєва Т.М. формуляри користувачів, завідуюча відділу обслуговування ЦРБ Тоган Н.К. щоденники роботи сільських бібліотек,  бібліотекар ВКіОЛ Баранова О.Ф. інвентарні книги та книги сумарного обліку та ознайомила з наказом по Кривоозерській ЦБС  «По перевірці, збереженню та списанню бібліотечних фондів».

З умовами обласного молодіжного конкурсу есе «Герої нашого часу» та участь в ньому бібліотек системи ознайомила бібліотекар юнацької кафедри           видачі Вусатенко Р.К.

Потім бібліотекарі системи стали учасниками  «творчої лабораторії» «Бібліотечний скрапбукінг». Впровадження досвіду Кіровоградської МЦБС», яку провела методист Кузьмінська В.В., бібліотекарі отримали домашнє завдання, терміном до 15 березня, виготовити альбоми-скрапбуки, які висвітлювали б   роботу книгозбірень.

                                                                   Кузьмінська В.В., методист


 

 

 

 

Випадкове зображення

20210604_110450.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com