slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
67
113
461
2474
383749
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Семінар - нарада бібліотечних працівників

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

26 лютого у читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулася підсумкова семінар –нарада для бібліотекарів системи за темою «Робота бібліотек системи за 2015 рік». На початку засідання директор ЦБС Черепанова Р.А. та голова об’єднаної профспілки працівників культури Фадєєва Т.М. нагородили бібліотекарів переможців конкурсу «Бібліотечний скрапбук» грамотами та подарунками: серед сільських бібліотек-філій – І місце – Рябокінь Н.М., завідуюча Красненьківською сбф, ІІ місце – Робова Г.А., завідуюча Тридубською сбф та ІІІ місце Свєтікова Л.Ю., бібліотекар Маломечетнянської сбф; серед районних бібліотек – І місце за роботу «Методична діяльність в ракурсі сьогодення» отримала методист Кузьмінська В.В.,  ІІ місце за роботу «На струнах Кобзаревої душі» у колектива районної бібліотеки для дітей та ІІІ місце у бібліотекаря відділу обслуговування Вусатенко Р.К

Після нагородження з аналізом роботи бібліотечної системи за 2015 рік та з аналізом планово-звітної документації ознайомила методист Кузьмінська В.В. Бібліотекар ВКіОЛ Баранова О.Ф. провела майстер-клас «Робота з тематико-типологічним планом. Складання. Ведення. Редагування». Також, Ольга Федорівна вела мову й про самоосвіту бібліотекарів через відвідування рубрики «Бібліотечному фахівцю», сайту парламентської бібліотеки та можливості передплатити для себе журнал «Бібліотечний форум». Заступник директора по роботі з дітьми Фадєєва Т.М. знайомила з рубриками сайту Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна та розповіла  як можна підвищувати свій фаховий рівень.

З наказом начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації «Про оголошений 2016 рік на Миколаївщині Роком ювілеїв літераторів-краян», про акцію «Є хліб – є й життя» на виконання Розпорядження голови Кривоозерської РДА №283-р від 04.11.2015 року, з графіком виїздів до сільських бібліотек філій у 2016 році, проведення  експертно-діагностичного аналізу Багачівської та Маломечетнянської бібліотек-філій ознайомила директор ЦБС Черепанова Р.А. Також серед інших питань, які висвітлювалися - закупівля книг у видавництві «Зелений пес»,  підготовка питань на семінари щодо обміну досвідом, питання техніки безпеки, охорона праці тощо.  Наприкінці засідання бібліотекарі поділилися інформацією стосовно проведених заходів в січні-лютому поточного року.

 

Випадкове зображення

img_20210520_141222.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com