slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
62
113
456
2469
383744
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Семінар «Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

21 червня  в  читальній залі районної бібліотеки пройшла нарада – семінар бібліотечних працівників за темою «Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини», яку відкрила  директор ЦБС Черепанова Р.А. та ознайомила колег з програмою семінару.Заступник директора по роботі з дітьми  Фадєєва Т.М., виступила  з питанням «Соціальний захист дітей сиріт та дітей пільгової категорії. Роль бібліотеки. Літні читання»  та надала тематику рекомендованих заходів;  досвідом роботи  з презентацією «Організація бібліотечного обслуговування дітей аспекти оновлення та різноманітність форм» з колегами ділилися бібліотекар РДБ Вихватнюк.Н.І., Курячелозівської  бібліотеки-філії Труш О.В., Луканівської сбф Сініціна К.Г..

 

Не секрет, що читання – це важливий засіб засвоєння і розвитку культурної інформації, але саме дитяче читання відіграє важливу роль в житті дітей, набагато більшу ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві залишається в пам'яті, майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Із книг, які вони читають, вони дістають певне світосприймання, книги виробляють у них певні норми поведінки. З лекцією «Читаюча дитина у ракурсі різнобічних уявлень»виступила бібліотекар РДБ Маріяшко О.В, а досвідом роботи поділилася бібліотекар Мазурівської бібліотеки-філіїМакаренко С.М.

 

Далі були розглянуті різні   питання;  про  передплату періодичних видань на друге півріччя 2017 та облік  нових надходжень вела мову бібліотекар ВКіОЛ  Баранова О.Ф., про планування заходів до 80 – річчя утворення Миколаївської області – методист Кузьмінська В.В. та з директором ЦБС обговорили проведені заходи в рамках регіональної акції «Бібліотечні сутінки».

Кузьмінська В.В., методист

 

Випадкове зображення

20210604_110450.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com