slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
324
743
5631
12091
407144
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

До 30 річниці Незалежності України

Рейтинг користувача:  / 0

В рамках святкування Дня Державного Прапора та 30 річниці Незалежності України, з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотечних закладах Кривоозерщини протягом серпня діяли тематичні експозиції, віртуальні круїзи, патріотичні години. Зокрема, в Кривоозерській центральній бібліотеці працівники підготували та провели історико-патріотичну годину «Україна – єдина країна» для постійних користувачів бібліотеки, любителів книги. Ведучі Вусатенко Ріта, Лаврик Алла, Скосирська Іра ознайомили з історією формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, з державними символами України. Провели вікторину «Чи знаєте ви свою державу?» та здійснили віртуальну мандрівку "Сім чудес Кривоозерщини". Також презентували книжкову виставку «У тисячоліттях і віках нехай святиться слово Україна!», на якій представлено документальні, художні книги, про історію України від давнини до сьогодення. Особливу увагу приділено розділу «Слід пам’ятати вічно», який присвячений вшануванню пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

"Хрещенню Київської Русі"- 1033 роки"

Рейтинг користувача:  / 0

28 липня 2021 року колектив Кривоозерської Центральної бібліотеки підготував та провів історичну годину "Хрещенню Київської Русі"- 1033 роки", на яку запрошували усіх бажаючих. Ведучі Ріта Вусатенко, Світлана Бардичевська, Валентина Кузьмінська провели Відео – презентацію "Духовні ідеали наших пращурів", Дуже цікаво пройшла Хвилина духовності зі священиком Православного приходу о. Павлом: «Нехай Господь в липневу днину благословить Вашу родину" . Відрадно, що на захід прийшли читачі та друзі бібліотеки різного віку. З щирими словами подяки за цікавий захід виступили Антоніна Коваль, Валентина Павлова, отець Павло.

 

Свята Трійця єднає, надихає, береже

Рейтинг користувача:  / 0

 

17 червня 2021 року у Кривоозерській Центральній бібліотеці людно і святково. Ми запросили гостей до нашої святкової зали, напередодні великого свята Трійці, щоб показати та розповісти про традиції і звичаї цього незвичайно – магічного зеленого свята. Хоч це і не хата, а бібліотека,- працівники книгозбірні постаралися створити атмосферу, наближену до того, як прибирали будинки та готувалися до Зелених свят. Звичаї та традиції, пов’язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Традиційно в кожній українській родині шанобливо зберігають та намагаються передати своїм дітям і онукам все, що лишили нам у спадок предки. До Святої Трійці в Центральній бібліотеці оформлена книжкова ілюстративна виставка «Свята Трійця єднає, надихає, береже». Тут представлена література про звичаї та обряди святкування Трійці. Так, ми бібліотека, і наша основна місія, - це популяризація книги, бібліограф Алла Лаврик познайомила гостей з літературною виставкою. А Ріта Вусатенко, Світлана Бардичевська та Ірина Скосирська повідали про історію, звичаї, традиції нашого народу. Пропаганду слова, книги несе у маси наша талановита поетеса, член поетичного клубу «Автограф душі», Людмила Чумак – Грунковська. Нещодавно, ми у цьому залі проводили презентацію її четвертої поетичної збірки. І ось, як виявилось, на сьогодні уже готова її п’ята збірка. Людмила Борисівна завжди дарує для наших бібліотек свої твори. Поетеса читала свої твори, дарувала книги присутнім та для бібліотек. На свято завітав та тепло привітав присутніх зі Святою Трійцею Павло Григорович Бузінський, голова селищної ради. Подякував колективу ЦБ за гарне підготовлене дійство. Алла Стець, заступник голови Первомайської РДА подякувала за відродження народних традицій. За приємно проведений час у такій святковій атмосфері Людмила Сорока, завідуюча Гойдаївським сільким клубом, провела гарний конкурс «Чи знаєте ви лікарські трави».

"Абетка"

Рейтинг користувача:  / 0

4 червня Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії відзначається в світі відповідно до постанови Генеральної Асамблеї ООН. Сьогодні через ситуацію на Сході України цей день є особливо важливим для дітей України. У цей день, модератор кіноклубу документального кіно DocudaysUA "Єднання" Антоніна Коваль, провела засідання кіноклубу для свої вихованців та переглянули документальну стрічку «Абетка», режисера Мадлі Ляене. Перегляд та обговорення пройшов у Кривоозерській Центральній бібліотеці. Директор Раїса Черепанова, методист Валентина Кузьмінська, експерт Катерина Гобела, заст. директора Бюро безоплатної правової допомоги, розповідали учням про роботу кіноклубу, про проблеми жертв агресії дітей, про права дитини. У роботі засідання кіноклубу прийняла участь Людмила Чекановська, заступник директора школи з виховної роботи (Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1).

Під час перегляду учасники зацікавлено спостерігали за сюжетом фільму. Право на освіту — одне з найважливіших прав дитини. І ось, історія героїні фільму Веле демонструє, наскільки важливе забезпечення державою можливості отримання освіти для всіх дітей. Веле — 19 років. Усе, чого вона прагне, — це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я після довгих років громадянської війни в Ліберії, означає крок до незалежності — подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього. Перегляд фільму відбувався методом «стоп-кадр», під час якого модератор звертала увагу на операторську роботу у стрічці, як використовують художньо-зображальні засоби, щоб допомогти глядачам розібратися, посилити сприйняття сюжету. На чистих аркушах учасники фіксували найяскравіші епізоди фільму і найцікавіші факти.

Далі об’єднавши у групи діти писали завдання – «Як склалася доля у Веле через 20 років» та презентували загалу. Жваве обговорення з учасниками після перегляду документального фільму дає можливість більш повніше зрозуміти для себе побачене у фільмі, почути думку інших, зрозуміти задум режисера.

Випадкове зображення

img_20210604_115633.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com