slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
62
113
456
2469
383744
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Свята Трійця єднає, надихає, береже

Рейтинг користувача:  / 0

 

17 червня 2021 року у Кривоозерській Центральній бібліотеці людно і святково. Ми запросили гостей до нашої святкової зали, напередодні великого свята Трійці, щоб показати та розповісти про традиції і звичаї цього незвичайно – магічного зеленого свята. Хоч це і не хата, а бібліотека,- працівники книгозбірні постаралися створити атмосферу, наближену до того, як прибирали будинки та готувалися до Зелених свят. Звичаї та традиції, пов’язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Традиційно в кожній українській родині шанобливо зберігають та намагаються передати своїм дітям і онукам все, що лишили нам у спадок предки. До Святої Трійці в Центральній бібліотеці оформлена книжкова ілюстративна виставка «Свята Трійця єднає, надихає, береже». Тут представлена література про звичаї та обряди святкування Трійці. Так, ми бібліотека, і наша основна місія, - це популяризація книги, бібліограф Алла Лаврик познайомила гостей з літературною виставкою. А Ріта Вусатенко, Світлана Бардичевська та Ірина Скосирська повідали про історію, звичаї, традиції нашого народу. Пропаганду слова, книги несе у маси наша талановита поетеса, член поетичного клубу «Автограф душі», Людмила Чумак – Грунковська. Нещодавно, ми у цьому залі проводили презентацію її четвертої поетичної збірки. І ось, як виявилось, на сьогодні уже готова її п’ята збірка. Людмила Борисівна завжди дарує для наших бібліотек свої твори. Поетеса читала свої твори, дарувала книги присутнім та для бібліотек. На свято завітав та тепло привітав присутніх зі Святою Трійцею Павло Григорович Бузінський, голова селищної ради. Подякував колективу ЦБ за гарне підготовлене дійство. Алла Стець, заступник голови Первомайської РДА подякувала за відродження народних традицій. За приємно проведений час у такій святковій атмосфері Людмила Сорока, завідуюча Гойдаївським сільким клубом, провела гарний конкурс «Чи знаєте ви лікарські трави».

"Абетка"

Рейтинг користувача:  / 0

4 червня Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії відзначається в світі відповідно до постанови Генеральної Асамблеї ООН. Сьогодні через ситуацію на Сході України цей день є особливо важливим для дітей України. У цей день, модератор кіноклубу документального кіно DocudaysUA "Єднання" Антоніна Коваль, провела засідання кіноклубу для свої вихованців та переглянули документальну стрічку «Абетка», режисера Мадлі Ляене. Перегляд та обговорення пройшов у Кривоозерській Центральній бібліотеці. Директор Раїса Черепанова, методист Валентина Кузьмінська, експерт Катерина Гобела, заст. директора Бюро безоплатної правової допомоги, розповідали учням про роботу кіноклубу, про проблеми жертв агресії дітей, про права дитини. У роботі засідання кіноклубу прийняла участь Людмила Чекановська, заступник директора школи з виховної роботи (Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1).

Під час перегляду учасники зацікавлено спостерігали за сюжетом фільму. Право на освіту — одне з найважливіших прав дитини. І ось, історія героїні фільму Веле демонструє, наскільки важливе забезпечення державою можливості отримання освіти для всіх дітей. Веле — 19 років. Усе, чого вона прагне, — це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я після довгих років громадянської війни в Ліберії, означає крок до незалежності — подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього. Перегляд фільму відбувався методом «стоп-кадр», під час якого модератор звертала увагу на операторську роботу у стрічці, як використовують художньо-зображальні засоби, щоб допомогти глядачам розібратися, посилити сприйняття сюжету. На чистих аркушах учасники фіксували найяскравіші епізоди фільму і найцікавіші факти.

Далі об’єднавши у групи діти писали завдання – «Як склалася доля у Веле через 20 років» та презентували загалу. Жваве обговорення з учасниками після перегляду документального фільму дає можливість більш повніше зрозуміти для себе побачене у фільмі, почути думку інших, зрозуміти задум режисера.

Свято дитинства

Рейтинг користувача:  / 0

1 червня в парку Перемоги селища Криве Озеро відбулося грандіозне святкування Дня захисту дітей, на яке зібралася дітвора з усіх населених пунктів Кривоозерської територіальної громади. В цей святковий день для діток діяли різні цікаві, розважальні локації – танцювальна, ігрова, казкова, інтелектуальна, спортивна і т. д. Кривоозерська Центральна бібліотека та Бібліотека-філія для дітей теж брали участь у організації розваг для діток – організували фото-зону та дві локації казкову та інтелектуальну. Дітки з сіл Мазурове, Берізки, Луканівка та з Кривоозерського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 змагалися в літературних перегонах «Увімкни казку».

Міжнародний день вишиванки у бібліотеці

Рейтинг користувача:  / 0

             20 травня 2021 року до читальної зали Кривоозерської Центральної бібліотеки запросили на свято людей поважних: членів клубу «Затишок» та молодь, учнів Кривоозерського професійно аграрного ліцею з наставником Юзефою Зеленською. Побували на святі Наталія Дурачевська, заступник голови Кривоозерської селищної ради з гуманітарних питань, Олена Іванова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради, спеціалісти відділу освіти, Наталія Барська, начальник фінансового відділу Кривоозерської селищної ради, Людмила Зелененька, головний спеціаліст Первомайської РДА. В цей день, усі гарні, вишукані, піднесено – святкові! Працівники бібліотеки підготували для перегляду та приємного відпочинку літературно- музичний захід «А над світом українська вишивка цвіте» . По завершенню заходу було зроблено спільне фото, а члени клубу «Затишок» за чашечкою духмяного чаю продовжили своє спілкування.

Випадкове зображення

152854294_2493383607632487_6723700740988323899_o.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com