slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
140
161
140
4822
348678
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Книги, подаровані читачами

Рейтинг користувача:  / 0

"Книги, подаровані читачами" - під такою назвою у відділі обслуговування на абонементі експонується виставка. Подаровані книги збагатили фонд районної книгозбірні. Бібліотека вдячна користувачам, які подарували свої книги для загального користування і будемо вдячні всім хто долучиться до акції "Подаруй бібліотеці книгу" і дасть нове життя своїм книгам.

Бібліотека - осередок інновацій і актуального досвіду

Рейтинг користувача:  / 0

16 вересня 2020 року у малій залі РБК відбувся вересневий семінар бібліотекарів на якому були присутні та приймали активну участь у обговоренні питань, що розглядалися - Стець А.В. голова Кривоозерської РДА, Зелененька Л.І.,завідуюча сектором культури РДА.

Вручалися Грамоти та Дипломи – ювілярам і квіти. ТакФадєєва Т.М. нагороджена Грамотою Центрального Комітету Профспілки працівників культури, Дипломом ювіляра.

Грабовецькій В.М. та Сівак Л.М. також вручено Дипломи ювіляра. Музичним дарунком була пісня «З Днем народження».

Основні питання які розглядалися: Рекомендації щодо проведення 30 вересня регіональної акції «Бібліотечні сутінки», про пошук нових форм та методів роботи в умовах сьогодення, про участь у Всеукраїнських конкурсах. Про підготовчу роботу по здачі річних звітів та планів роботи на 2021 рік, говорили Р. Черепанова, директор КЗЦБС, В. Кузьмінська, методист. У «Творчій лабораторії» досвідом роботи бібліотек у літньо-осінній період ділилися Т. Денисюк, зав. Секретарською сбф, Малакан Т. Завідуюча Бурилівської сбф, Рябокінь Н. завідуюча Красненьківської сбф, Робова Г. завідуюча Тридубською сбф, Л.Вуйко, бібліотекар Очеретнянської сбф, О.Труш Курячелозівської сбф, Грабовецька В. Михалківської сбф, Макаренко С. Мазурівської сбф

По завершенню семінару бібліотекарі переглянули художній фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, в рамках фестивалю «Нове українське кіно».

  Більше фото на сторінці бібліотеки в мережі Фейсбук.

Вереснева зустріч

Рейтинг користувача:  / 0
11 вересня члени поетичного клубу "Автограф душі" та жіночого клубу "Затишок", після довгої перерви, зустрілися у Кривоозерській центральній районній бібліотеці на розширене засідання. Своїми новими творами, планами та задумами ділилися Людмила Чумак - Грунківська, Лідія Круглик, Марія Іванова, Віра Козіцька, Микола Каганюк та гостя, молода поетеса, Антоніна Кравцова. Звучали гуморески, вірші, пісні на власні вірші. Директор ЦБС Раїса Черепанова радо вітала пошановувачів бібліотеки та представила гостей, Аллу Стець, голову Кривоозерської РДА. Олександра Козерецького, голову районної ради, Людмилу Зелененьку, завідуючу сектора культури РДА.  Бібліотекарі підготували яскраву виставку "Місце зустрічі - осінь" на якій розмістилися власні та спільні збірки  наших талановитих земляків.  За чашкою духмяного чаю велася тиха та тепла розмова про минувшину та сьгодення.  Голова РДА. А. В. Стець поділилася своїми приємними враженнями від зіустрічі і пообіцяла підтримку талантам Кривоозерщини. О.А. Козерецький, голова районної ради  також подякував усім за цікаво організований захід та теплоту спілкування.  Антоніна Кравцова подарувала бібліотеці збірку "Квіти кохання" куди увійшли і її твори. 

 

Колектив Кривоозерської центральної районної бібліотеки занесено на районну Дошку пошани

Рейтинг користувача:  / 0

За вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну участь у громадській та інших сферах діяльності, виховання підростаючого покоління, за впровадження нових послуг для громадян Кривоозерщини та з нагоди 29-ї річниці Незалежності України наш трудовий колектив Кривоозерської центральної районної бібліотеки (директор Черепанова Раїса Андріївна) занесено на районну Дошку пошани.

Випадкове зображення

 p4300145.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com