Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 17 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
389
924
3984
23511
511314
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Кольорові читання. "Зелений четвер"

Рейтинг користувача:  / 0

            Національний тиждень читання — особливий тиждень, час надзвичайної уваги до читання та місця книги в сучасному цифровому світі, швидкому житті. КЗ Кривоозерська ЦБ ласкаво запрошує до читання!

           Акція «Кольорові читання: 7 днів/7 кольорів». Четвер – день зелених книг. Кріп, петрушка, базилік, броколі, селера… Про користь зелені в харчовому раціоні людини та екосистемі планети – навіть ніхто не сперечається. Доведеним є і той факт, що зелені продукти та сам по собі зелений колір мега позитивно впливають на розумову діяльність людини, покращують зір і настрій. Тож сьогодні презентуємо вам соковиту добірку книг з палітурками зеленого кольору. Обирайте, читайте, смакуйте усі відтінки цієї життєствердної барви.

       Чекаємо Вас, друзі-читачі! Приєднуйтесь до Національного тижня читання! Знайдіть свою книжку! #кольорові_читання #тижденьчитання #книги_зеленого_кольору #НаціональнийТижденьЧитання #УкраїнськийІнститутКниги #ЗнайдиСвоюКнигу #зелений_четвер

Кольорові читання. "Жовта середа"

Рейтинг користувача:  / 0

            З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше проходить Національний тиждень читання. Кривоозерська Центральна бібліотека продовжує приймати участь у Національному тижні читання та долучилися до «Кольорових читань» − 7 днів - 7 кольорів , запрошує всіх кому не байдужі книга та читання. Адже книга є незмінно якісним джерелом знайомства з новими фактами, досвідом та ідеями!

              Жовта середа. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Жовтий є основним кольором і відноситься до теплих, приязних і радісних барв. Знімає втому, злегка збуджує. Стимулює роботу мозку, покращує мислення і пам'ять. Це колір науки, інтелекту і оптимізму, символізує надію і щастя. "З чим асоціюється цей колір?". У дітей жовтий колір асоціюється з сонечком та лимонами, а у дорослих з теплом та гарним настроєм, відчуттям чогось приємного. Книжок у жовтому кольорі в бібліотеці виявилось багато, тому бібліотекарі підібрали максимально наближені та запрошують всіх охочих познайомитися з цікавою виставкою. На виставці кольорових книг з'явилися саме такі видання. Книжки жовтого кольору, як і сам колір, допоможуть вам відновити енергію в зимню пору року, зберегти душевну рівновагу. І взагалі це колір щастя й радості, успіху й процвітання.

Зелений четвер

Блакитна п’ятниця

синя субота

Фіолетова неділя

#кольорові_читання #тижденьчитання #знайдисвоюкнигу #жовта_середа #НаціональнийТижденьЧитання #УкраїнськийІнститутКниги #ЗнайдиСвоюКнигу

Кольорові читання. "Оранжевий вівторок"

Рейтинг користувача:  / 0

             З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше проходить Національний тиждень читання. Тиждень пройде під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. Кривоозерська Центральна бібліотека приєдналась до Національного тижня читання та запросила учнів 6- Б класу Кривоозерської ЗЗСО №1 взяти участь в акції «Кольорові читання» − 7 днів/7 кольорів , запросили всіх кому не байдужі книга та читання. Адже книга є незмінно якісним джерелом знайомства з новими фактами, досвідом та ідеями! Антоніна Коваль, класний керівник, Інна Погонець, організатор позакласного виховання поринули разом з вихованцями у країну «оранжевого вівторка» Читати модно, престижно, корисно! Усі учні вибрали собі книгу за кольором, уподобанням та стали читачами нашої бібліотеки. Так було, є і буде! Читати - це справді бути у тренді, бути серед тих, хто мислить, а отже розвивається та йде вперед Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Понеділок був червоним. Сьогодні, в #оранжевий_вівторок бібліограф Алла Лаврик запропонувала нашим читачам познайомитися з книгами «сонячного кольору». Кожен, хто хоч раз чув слова з дитячої пісні про оранжевий настрій «Оранжеве небо, оранжеве море, оранжева зелень, оранжевий верблюд ...» напевно заряджався її позитивом. Але ж апельсиновий колір не дарма був обраний в якості основного відтінку в цій пісні. Саме він володіє унікальною енергетикою, надихає і заряджає гарним настроєм всіх оточуючих Помаранчевий колір називають «flamma amoris et caritatis» — полум'ям любові й милосердя.

#УІК

#програмапоповненняфондів

«Тілом і душею»

Рейтинг користувача:  / 0

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цю тему розглядали та обговорювали на засіданні медіаклубу документального кіно про права людини DocudaysUA «Єднання», переглянувши фільм «Тілом і душею», режиссера з Мозамбік Матьє Брон. Фільм виявляє ставлення героїв - трьох молодих мозамбікців із фізичними вадами до самих себе та до інших людей, а також ставить універсальні питання про те, як знайти своє місце в суспільстві. Модератор кіноклубу, вчитель суспільних дисциплін Кривоозерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Антоніна Коваль, запросила на засідання Любов Гриб, начальника відділу прийому громадян Управління соціальної політики та охорони здоров'я Кривоозерської селищної ради, яка перед переглядом фільму розповіла учасникам засідання про захист прав дітей з обмеженими можливостями, які реабілітаційні заходи проводяться в нашій громаді, щоб покращити життя цій категорії населення. Модератор кіноклубу Антоніна Коваль коротко ознайомила учасників про фільм і автора та поставила завдання для активного перегляду. Після перегляду учасники працювали в групах та отримали творче завдання.

Випадкове зображення

img_20210226_091350.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com