Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
444
924
4039
23566
511369
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Всеукраїнський Тиждень права у бібліотеках ЦБС

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

        Правове виховання – це прищеплення знань та поваги до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних і антигромадських дій.

         На виконання розпорядження Кривоозерської РДА від 03.12.2013 р. №371-р «Про затвердження плану заходів щодо участі у проведенні у 2013 році в Кривоозерському районі Всеукраїнського тижня права» з метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, виховання у громадян поваги до закону і прав людини в бібліотеках ЦБС з 9 по 14 грудня проводився Тиждень права, в ході якого проводилися  правові заходи.
       Так, 10 грудня в ЦРБ відбулася зустріч з головним спеціалістом управління юстиції М.В. Гільовою  «Права людини в інформаційному суспільстві».  Учасниками зустрічі стали учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею.
       11 грудня з дорослими користувачами  центральної районної бібліотеки було проведено діалог «Як я розумію свої права» та ознайомлено з веб-ресурсами, які надають юридичну допомогу за галузями законодавства: конституційного, цивільного, трудового, сімейного, адміністративного, фінансового та презентовано роботу Пункту доступу громадян до офіційної інформації.

 


        Крім того, протягом тижня діяла книжково-інформаційна виставка «Людина, Суспільство. Закон». Матеріали виставки – декларація прав людини, нова література з питань права, огляд журналу «Право України», газети «Урядовий кур’єр».
Також, до Всеукраїнського тижня  права у всіх СБФ надавалася правова інформація населенню, години спілкування, правові розмови, зустрічі з дільничними інспекторами, проводилися огляди літератури з правової теми. Розповсюджувалися буклети та пам’ятки  з переліком правової літератури, яка є в районній бібліотеці та переліком основних законодавчих Інтернет-ресурсів.
В бібліотеках системи проводились такі заходи, які супроводжувалися книжковими виставками, переглядами та оглядами літератури:
       -   Правові години «Декларація прав людини» (Мазурівська СБФ), «Шляхами права» (Очеретнянська сбф), «Вмійте захищати свої права» (Тридубська сбф), «Мої права – моє життя» (Красненьківська сбф), «Права дитини в контексті міжнародного законодавства» РДБ)
-    Правова вікторина «Не порушуйте наші права» з учнями 6 класів (Бурилівська сбф);
-    експрес-гра «Подорож країнами закону, права і моралі» та правознавча бесіда про права і обов’язки юних громадян (Кривоозерська №1 сбф).

Випадкове зображення

img_20210225_094443.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com