slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
59
89
557
445
354871
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Презентація краєзнавчої книги „Миколаївська гражданська друкарня» Гулько Л.П.

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 Вже стало доброю традицією в роботі  центральної районної бібліотеки – презентувати книги  наших авторів-земляків.  29 квітня в малому залі РБК бібліотекарі  презентували  нову краєзнавчу книгу  – „Миколаївська гражданська друкарня. Історико-бібліографічні  нариси», автором якої є наша землячка, краєзнавець, член спілки журналістів України, старший науковий співробітник Музею книги і друкарства України Лідія Пилипівна Гулько. Книга  присвячена діяльності Миколаївської гражданської друкарні, заснованої  (1798-1860) адміралом М.С. Мордвиновим,  і вийшла у світ в миколаївському видавництві І. Гудим завдяки коштам, що надійшли від Земляцтва «Миколаївщина» у Києві. На її сторінках подано інформацію про заснування  та розвиток друкарні, висвітлюються життя та діяльність фундаторів друкарні – Миколи Семеновича Мордвинова і Семена Іоанникійовича Селівановського, а також авторів, чиї книги були надруковані у Миколаєві впродовж 1798-1860 рр.

 В презентації взяли участь Галина Вікторівна Лисканич, головний спеціаліст сектора культури РДА, вчителі та учні професійно-аграрного ліцею та Кривоозерської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

 Зі вступним словом до присутніх звернулась директор ЦБС Раїса Андріївна Черепанова. Ведуча презентації Ріта Вусатенко, бібліотекар юнацької кафедри видачі літератури ознайомила присутніх з історією друкарства на Миколаївщині та основними розділами книги.

 Дуже цікавою була розповідь Лідії Пилипівни: на початку автор розповіла про себе, а потім про шлях створення книги.

 З виходом у світ нової книги автора привітали:  Лисканич Г.В., головний спеціаліст сектора культури та директор ЦБС Черепанова Р.А. та подарувала «Путівник Кривоозерської ЦРБ». На завершення автор подякувала організаторам заходу, запросила відвідати Музей книги і друкарства України та подарувала книги з авторським написом бібліотекам, редакції газети «Кривоозерщина».  

 Книга „Миколаївська гражданська друкарня. Історико-бібліографічні  нариси» адресована широкому колу читачів: науковцям, бібліотекарям, бібліографам, музейним працівникам, краєзнавцям, тим, хто цікавиться культурним розвитком Півдня України на світанку його освоєння.

 

 

Випадкове зображення

 p4300144.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com