slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
67
114
690
4497
354038
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Година мужності «Подвиг народних месників»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Неоцінений внесок у здобуття перемоги над ворогом у роки Другої Світової війни зробили партизани-підпільники. За роки окупації України партизанський рух настільки зміцнів, що переріс в справжній фронт боротьби проти фашистських агресорів. Не виключенням стала і  Миколаївщина. 22 вересня, до Дня партизанської слави, в читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки пройшов виховний захід, година мужності «Подвиг народних месників». На захід завітали учні 4 групи професійно-аграрного ліцею з класним керівником Ткаченко В.В. та майстром в/н Жарчинським С.Ф.

З вступним словом до присутніх звернулася методист Кузьмінська В.В. Ведучі бібліотекарі Дмітрієва Г.Ф. та Гончарук В.М. розповіли як мужньо боролися нескорені учасники партизанського загону «Буревісник», хоробрі підпільники молодіжної організації «Партизанська іскра» Первомайського району. Потім всі присутні хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять загиблих героїв-підпільників.

Бібліотекар читальної зали Вусатенко Р.К. підготувала цікавий мультимедійний матеріал про народних месників у вигляді слайдів та уривків з художнього кінофільму О. Довженка «Партизанська іскра». Бібліограф Лаврик А.Г. підготувала книжково-ілюстративну виставку «Народні месники: патріоти рідного краю».

Підводячи підсумки заходу, методист Валентина Вікторівна обмінялася думками з учнівською молоддю, провела паралелі подій Другої світової війни та воєнних дій в зоні проведення АТО.

 Тоган Н.К., завідуюча відділом обслуговування користувачів

Випадкове зображення

dsc03169.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com