slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
114
692
4499
354040
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

«Небесна Сотня – то в серцях вогонь»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться до рідного дому, не обіймуть близьких, не візьмуть на руки дітей. Сумно і боляче. В цей день ми віддаємо шану тим, хто «положив серце й душу за нашу свободу». А ще вшановуємо тих батьків, які не дочекаються сина, ту дружину, яка ніколи не зможе обійняти свого чоловіка, ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської  усмішки. І їм доводиться жити з цим болем щодня.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.  Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно народжувати дітей. За цю самопожертву ми і вшановуємо їх пам’ять. 20 лютого з учнями 6а класу Кривоозерської ЗОШ №1 працівники районної бібліотеки для дітей спільно з шкільним бібліотекарем провели урок пам’яті «Життя – мов спалах» та огляд книжково-ілюстративної виставки «Небесна Сотня – Герої не вмирають».

 

Центральна районна бібліотека провела патріотичну годину «Небесна Сотня – то в серцях вогонь» для користувачів Центру вільного доступу до мережі інтернет та огляд вистаки  «Герої не вмирають! Слава Героям України» .

 

Красненьківська бібліотека-філія разом з Красненьківською ЗОШ I-III cт. провели урок гідності та патріотизму «Їх прийняло небо, лишивши списки…». Щоб побачити , а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну і про тих, хто не задумуючись, відав своє життя в ім'я свободи -  демонструвалася мультимедійна презентація "Хроніка подій на Майдані", та «Небесна сотня. Юні Ангели.» Діти декламували вірші,  інсценізували сценки "Батько і син".   Про Героїв Небесної сотні, про їхній подвиг неоціненний для України,  учасники заходу  мали змогу дізнатися з виставки-репортаж  -  " Памятаймо! Героїв Небесної сотні".  Наприкінці уроку  діти з прапорцями провели флеб-мош -  "Слава Героям".

В Кривоозерській №1 сбф пройшла година –реквієм «За честь, за долю, за українську волю…», а в Ониськівській - історико-патріотична година «Герої не вмирають. Просто йдуть з майдану», в Маломечетнянській та Мазурівській організовані книжково-ілюстративні виставки “ Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії України” та виставка-діалог «Небесна Сотне, ви тепер святі».

 

Заступник директора Кривоозерської ЦБС по роботі з дітьми                             Т.М.Фадєєва

Випадкове зображення

 p4300141.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com