slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
64
114
687
4494
354035
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

На Кривоозерщині презентували п’єсу Миколи Євтушенка «Гетьманич».

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
    11 травня в Кривоозерську центральну районну бібліотеку завітав цікавий гість з м. Миколаїв - Микола Євтушенко, якого супроводжував і представив аудиторії голова Кривоозерської районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко. 
Микола Євтушенко - в минулому актор та режисер. Працював у Миколаївському академічному театрі драми та музичної комедії. В цей день в стінах бібліотеки відбулася презентація  його нової дитячої п'єси «Гетьманич», яка оповідає про життя сина Богдана Хмельницького – Тимоша. Як каже автор Микола Андрійович, козацька тематика зацікавила його давно.  Сотні разів перечитував та заучував вірші з «Кобзаря» Т. Шевченка. Та й ззовні, пан Микола нагадує справжнього отамана з довгими сивими вусами. Учасниками презентації книги стали учні 12 та 14 групи Кривоозерського професійно-аграрного ліцею з  Уліцькою Р.Г. та Штим С.М.
П'єса "Гетьманич" написана за історичним романом відомого українського письменника О. Пахучого "Тиміш Хмельницький, син Богдана", де вперше в в українській літературі змальовано постать Тимоша Хмельницького як видатного воєначальника та державного діяча. Автор п’єси наголошує на ролі козацтва та участі у боротьбі з ворогами українського народу молодого гетьманича. Автор пояснив присутнім чому звернувся до образу Тимоша, тому  що насправді ця постать маловивчена та недостатньо популяризована в українській культурі. А це був прекрасний воїн, який в 16 років очолював військо, був сотником. Словом, славний нащадок свого батька.
Для розкриття теми залучено фольклорні та літературні джерела – український епос, його обробки композиторами та сучасна пісня самого автора інсценізації – «Козацькі хрести» (музика О.Білаша). Присутні з захопленням слухали як Микола Євтушенко сам артистично декламував уривки зі своєї книги та прослухали запис пісні в його виконанні. По закінченню презентації автор подарував центральній районній бібліотеці примірник своєї книги з автографом та відбулося групове фото. 
Тоган Н.К., завідуюча відділом обслуговування ЦРБ

 
 

Випадкове зображення

dsc03173.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com