slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
70
114
693
4500
354041
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

#Display_crossing #Мрій!#Читай!#Мандруй!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

     Цьогорічна виставка, яка подорожує всією Україною «Мрій! Читай! Мандруй!» з 19 по 25 червня в рамках проекту "Display-кросинг" Молодіжної секції УБА завітала на Кривоозерщину. Бібліотекарі Кривоозерської ЦРБ старанно готувалися до цієї події та з творчим натхненням підійшли до оформлення виставки-подорожі.
     Наша Кривоозерщина – древня земля. Її історія йде з глибини сивих полинових віків. І той, хто тут народився, або багато років прожив, той ніколи не забуде працьовитих людей цього краю і його неповторного ландшафту. Кривоозерський район, найвіддаленіший північний регіон Миколаівщини, який межує з Одеською та Кіровоградською областями.
     Багаті чорноземи,віковічні ліси,повноводні колись ріки Буг і Кодима з давніх давен облюбували люди. Маємо докази, що ще в епоху Трипільської культури, на Кривоозерщині були людські поселення.
Маємо на території району і безіменні кургани – могили, яких є чимало на Півдні України і які свідчать, що і наш край знав скіфів і готів, а також гуннів.(7- 3 тисячоліття до нашої ери). З природних багатств відома далеко в Україні, Молдові та в дальнім зарубіжжі мінеральна сульфатно-хлоридно-гідрокарбонатна магнієво-карбонатна вода "Кривоозерська" , розливом і реалізацією якою займається ЗАТ «Кривоозерська харчосмакова фабрика». 
Наша Кривоозерщина чи не єдиний регіон області, де видано та презентовано шість книг про історію, традиції, звичаї людей нашого краю - «Між Бугом і Кодимою», «Сторінки історії Кривоозерщини», «..А пам'ять священна», а місцеві аматори-поети учасники літературно-поетичного клубу «Автограф душі», що діє уже п’ять років на базі районної бібліотеки, випустили три спільні збірки і десяток власних, про край, природу, людей своєї малої Батьківщини. Всі ці книги прикрашають виставку разом із світлинами «Сім чудес Кривоозерщини».
Літо… Час подорожей, мрій, сподівань.
     Бібліотечні мандри з героями книг, які прикрашають виставку-подорож, знайомлять відвідувачів з ментальністю, культурою інших країн та спонукають - якщо не відвідати інші місто чи країну, то взяти книгу і почитати, або здійснити віртуальну Інтернет- подорож. 
     Рік 2017 оголошено Роком Японії в Україні. Японська культура яскраво виділяється своєю незвичайною багатогранностю на загальному фоні світової культури, і для нас здається загадковою і незбагненною. І для того, щоб зрозуміти суть і особливості японської культури потрібно зануритись в безмежний та цікавий океан Східної культури, тому виставку прикрашають експонати, поробки кірігамі, квіти сакури, фото світлини, які розповідають про звичаї, культуру цієї дивовижної країни вранішнього сонця.
Гостинно запрошуємо відвідати наш край!

Випадкове зображення

pb250258.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com