Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
556
779
1335
24082
461875
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

«Українська спадщина в руках молоді»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

                           

 

 

     24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва під час етно - паті «Українська спадщина в руках молоді» відбулося урочисте нагородження за результатами обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина», організованого Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва, в якому взяли активну участь бібліотеки Кривоозерської центральної бібліотечної системи (ЦБС). А це майже тридцять  учасників від нашої ЦБС.
    В цей час на базі читального залу Кривоозерської ЦРБ відбувся скап-зв'язок з обласною бібліотекою для юнацтва,  де і  вручалися нагороди переможцям.

     Журі визначило переможців. Диплом і подарунки від обласної бібліотеки і спонсорів в номінації «Вірш/ проза» отримали Юлія Луценко ( 1 місце) з с. Мала Мечетня та Віктор Стругай (2) місце з села Криве Озеро.
У цій же номінації відзначені дипломами та заохочуваними призами вихованці гуртка «Літературне краєзнавство» Будинку дитячої творчості, керівник Тетяна Лягера; в номінації «Вироби народного промислу» - Валентина Караповська з села Криве Озеро та Ілона Лебідь з села Красненьке за серію листівок. 
   На зустріч  завітали  батьки Юлії Луценко,   поетеси  з Малої Мечетні , їм і вручалась нагорода,   молодий поет, член поетичного клубу «Автограф душі, учасник АТО  Віктор Стругай, з села Криве Озеро,  керівник   Тетяна  Лягера  та члени гуртка «Літературне краєзнавство»  Будинку дитячої творчості,сестра  Ілони Лебідь,  журналіст  газети «Кривоозерщина» Наталя Белінська, бібліотекарі, які провели велику пошукову  роботу, щоб їх учасники стали переможцями. Це : Людмила Свєтікова, Маломечетнянська сбф, Наталя Гайдук,  Кривоозерська №1  сбф,  Вікторія  Гончарук бібліотекар юнацької кафедри районної бібліотеки, Валентина Кузьмінська методист, Алла Лаврик, бібліограф ЦБС.
 Зустріч пройшла піднесено – цікаво. Всі учасники залишилися задоволеними.  
        Багаторічна співпраця з  обласною бібліотекою для юнацтва  дає свої позитивні результати.  Це не перша і надіюсь не остання наша співпраця та  скап -  зустріч.

 

                             Р. Черепанова директор ЦБС     

 

 

 

 

 

Випадкове зображення

img_20210601_121346.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com