slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
133
200
921
2268
378979
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Бібліографічний пошук в каталогах

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
25 лютого працівники центральної районної бібліотеки провели бібліотечний урок  на тему «Бібліографічний пошук в традиційних та електронних каталогах для учнів 10 класу Кривоозерської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. На цей цікавий урок учні прибули з учителем української мови та літератури, директором школи,  Іриною Василівною Караповською та заступником директора з навчально виховної роботи Оленою Володимирівною Караповською.
     Бібліограф ЦБС Алла Лаврик та методист Валентина Кузьмінська розповідали та показували на прикладах, що  таке бібліографічний опис книг, журналів, бібліографічна анотація. Знайомили учнів з розгорнутими електронними каталогами  бібліотек на прикладі Національної бібліотеки України ім. Вернадського, Одеської Національної Наукової бібліотеки,  ЦБС ім. Марка Кропивницького м. Миколаїв. 
 Здійснювали пошук по систематичному та алфавітному каталогах.
   По закінченню уроку, провели цікаву екскурсію бібліотекою, знайомили з цікавими  виставками: «Душа народу бренить у слові», «Поет родом  з народу» (постійно діюча виставка  про творчість Тараса Шевченка) , та  літературною виставкою «Пізнаємо Європу» до Року Європи в Україні.  Привернула увагу виставка для юнацтва «На хвилі читацьких захоплень» та нові надходження  літератури,  етнографічна виставка «У цьому дворку, як у вінку». 
 Зацікавившись новинками, багато учнів  взяли почитати художню літературу із фонду бібліотеки.
 
 
 

Випадкове зображення

dsc03173.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com