Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
579
779
1358
24105
461898
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Бібліотека - осередок інновацій і актуального досвіду

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

16 вересня 2020 року у малій залі РБК відбувся вересневий семінар бібліотекарів на якому були присутні та приймали активну участь у обговоренні питань, що розглядалися - Стець А.В. голова Кривоозерської РДА, Зелененька Л.І.,завідуюча сектором культури РДА.

Вручалися Грамоти та Дипломи – ювілярам і квіти. ТакФадєєва Т.М. нагороджена Грамотою Центрального Комітету Профспілки працівників культури, Дипломом ювіляра.

Грабовецькій В.М. та Сівак Л.М. також вручено Дипломи ювіляра. Музичним дарунком була пісня «З Днем народження».

Основні питання які розглядалися: Рекомендації щодо проведення 30 вересня регіональної акції «Бібліотечні сутінки», про пошук нових форм та методів роботи в умовах сьогодення, про участь у Всеукраїнських конкурсах. Про підготовчу роботу по здачі річних звітів та планів роботи на 2021 рік, говорили Р. Черепанова, директор КЗЦБС, В. Кузьмінська, методист. У «Творчій лабораторії» досвідом роботи бібліотек у літньо-осінній період ділилися Т. Денисюк, зав. Секретарською сбф, Малакан Т. Завідуюча Бурилівської сбф, Рябокінь Н. завідуюча Красненьківської сбф, Робова Г. завідуюча Тридубською сбф, Л.Вуйко, бібліотекар Очеретнянської сбф, О.Труш Курячелозівської сбф, Грабовецька В. Михалківської сбф, Макаренко С. Мазурівської сбф

По завершенню семінару бібліотекарі переглянули художній фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, в рамках фестивалю «Нове українське кіно».

  Більше фото на сторінці бібліотеки в мережі Фейсбук.

Випадкове зображення

img_20210604_114630.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com