slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
59
89
557
445
354871
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"День визволення", засідання медіаклубу "Єднання"

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

29 жовтня в читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулося засідання медіаклубу DocudaysUA "Єднання". Тема засідання: розглянути проблеми неможливості забезпечення основоположних прав та свобод людини в країнах з тоталітарною політичною системою влади, а також провести паралелі подій, відображених у фільмі, з реаліями, що відбуваються в Україні, як наслідок зовнішньої політики Росії. Учасниці засідання переглянули та обговорили фільм "День звільнення" режисерів Уґіс Олте та Мортена Траавіка.

Перед показом фільму модератор кіноклубу Антоніна Коваль порушила питання щодо проблеми забезпечення правового статусу людини в країнах з тоталітарною політичною системою влади, зосереджуючи увагу на тому, що така система правління характеризується агресивною зовнішньою політикою.

 

Під сповненим любові, але суворим керівництвом свого давнього фаната, який став режисером та культурним дипломатом, і на превеликий подив усього світу культовий гурт Laibach («Лайбах») з колишньої Югославії, а нині зі Словенії, став першим рок-гуртом в історії, який зіграв концерт у державі-фортеці Північна Корея. У протистоянні із жорсткими рамками ідеології та культурними відмінностями гурту насилу вдається пронести свої пісні крізь прогалини завбільшки з вушко голки в державній цензурі, перш ніж їх випускають до аудиторії, яка ніколи раніше не стикалася з альтернативним рок-н-ролом. А тим часом на кордоні між двома Кореями встановлюють гучномовці, які поширюють пропаганду, і ці країни оголошують про початок відліку часу до війни. Пагорби ожили… від звуків музики.

Випадкове зображення

dscn4180.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com