slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
64
113
458
2471
383746
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Новинки від Українського інституту книги

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Емоції зашкалюють! Стільки гарних, яскравих, цікавих за змістом, відмінної якості – аж 827 україномовних книг (510 для дітей і 317 для дорослих) надійшло в Кривоозерську Центральну бібліотеку в рамках Програми поповнення бібліотечного фонду від Українського інституту книги  (Український інститут книги )

Книги різноманітної тематики: історичні, психологічні, виховання дітей з особливими потребами, відповідальне батьківство, українська і зарубіжна художня та інша література. Серед дитячих книг – нові ілюстровані казки, довідники й інші цікаві художні та пізнавальні видання для дітей і підлітків. Їх не можливо переплутати з іншими книгами, адже вся книжкова продукція буде промаркованою спеціальною фірмовою наліпкою, на якій зазначено «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК».

Ми щиро дякуємо Українському інституту книги за такий подарунок і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Слова подяки, за  організацію та доставку  літератури до Кривоозерської Центральної бібліотеки, висловлюється керівникам Кривоозерської селищної ради,  працівникам відділу освіти, молоді та спорту, сектору  розвитку культури та туризму Кривоозерської селищної ради.

Наразі книги проходять технологічну обробку, але зовсім скоро кожен користувач бібліотеки зможе вибрати книгу на свій смак.

 

Випадкове зображення

img_20210601_121346.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com