slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
22
633
22
12280
427882
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"Нехай мої струни лунають... ": до 150 річчя від дня народження Лесі Українки

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

23 лютого, в читальній залі Кривоозерської Центральної бібліотеки відбулась літературно-мистецька година «Нехай мої струни лунають…», присвячена 150 річчю від дня народження найславнішої української поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). На захід завітали учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею груп №19 та №28 з викладачами Романюк Тетяною Володимирівною та Бойко Людмилою Миколаївною. Бібліограф Алла Лаврик презентувала молоді виставку, яка функціонує у фойє бібліотеки «Любов. Страждання. Боротьба… і Слово».

Ведучі заходу бібліотекарі - Ріта Вусатенко та Світлана Бардичевська розповідали молоді про життєвий та творчий шлях поетеси, її палке кохання, боротьбу з підступною хворобою, яку так і не вдалося подолати. Велика дочка України втілила в своїй творчості кращі почуття свого народу - його гідність, його мужність, його непохитність у боротьбі за свободу й правду, його горду силу. Вона безсмертна, як безсмертний народ.

Звучала Лесина поезія з вуст поетеси (роль виконувала Алла Лаврик) та  в записі пісні покладені на її ліричні вірші. Насамкінець учасники здійснили віртуальну подорож по літературно-меморіальному музею Лесі Українки у с. Колодяжне.

 

Леся Українка прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя сповнене любові, добра, сили волі, мужності і краси.

Випадкове зображення

img_20210211_115425.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com