slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
350
743
5657
12117
407170
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"Абетка"

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

4 червня Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії відзначається в світі відповідно до постанови Генеральної Асамблеї ООН. Сьогодні через ситуацію на Сході України цей день є особливо важливим для дітей України. У цей день, модератор кіноклубу документального кіно DocudaysUA "Єднання" Антоніна Коваль, провела засідання кіноклубу для свої вихованців та переглянули документальну стрічку «Абетка», режисера Мадлі Ляене. Перегляд та обговорення пройшов у Кривоозерській Центральній бібліотеці. Директор Раїса Черепанова, методист Валентина Кузьмінська, експерт Катерина Гобела, заст. директора Бюро безоплатної правової допомоги, розповідали учням про роботу кіноклубу, про проблеми жертв агресії дітей, про права дитини. У роботі засідання кіноклубу прийняла участь Людмила Чекановська, заступник директора школи з виховної роботи (Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1).

Під час перегляду учасники зацікавлено спостерігали за сюжетом фільму. Право на освіту — одне з найважливіших прав дитини. І ось, історія героїні фільму Веле демонструє, наскільки важливе забезпечення державою можливості отримання освіти для всіх дітей. Веле — 19 років. Усе, чого вона прагне, — це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я після довгих років громадянської війни в Ліберії, означає крок до незалежності — подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього. Перегляд фільму відбувався методом «стоп-кадр», під час якого модератор звертала увагу на операторську роботу у стрічці, як використовують художньо-зображальні засоби, щоб допомогти глядачам розібратися, посилити сприйняття сюжету. На чистих аркушах учасники фіксували найяскравіші епізоди фільму і найцікавіші факти.

Далі об’єднавши у групи діти писали завдання – «Як склалася доля у Веле через 20 років» та презентували загалу. Жваве обговорення з учасниками після перегляду документального фільму дає можливість більш повніше зрозуміти для себе побачене у фільмі, почути думку інших, зрозуміти задум режисера.

Випадкове зображення

img_20210226_091350.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com