Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
400
924
3995
23522
511325
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Бібліографічний огляд літератури «Рейд у вічність»

Рейтинг користувача:  / 0

             У листопаді–грудні цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – останньої спроби збройним шляхом повернути втрачену державність. Водночас Україна вшановує вояків Армії УНР, розстріляних біля містечка Базар. Цим трагічним подіям присвячений бібліографічний огляд літератури «Рейд у вічність».

          Запропоновані книги містять в собі дані енциклопедичного, довідкового та історичного характеру про події 1917-1921р., допоможуть поповнити свої знання історичними фактами про події українського державотворення. Ці та інші документи повертають імена воїнів, які заради України були готові віддати свої молоді життя.    

       (Переглянути)

Зимові свята в Україні: традиції, звичаї, обряди. Бібліографічний нарис

Рейтинг користувача:  / 0

         Зимовий цикл обрядовості припадає на поворотний момент у природі – зимове сонцестояння та на початок нового року, коли у людини виникає природне бажання передбачити майбутнє й водночас вплинути на нього. Взимку майже щодня свято. Зимові свята починаються 4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. Із цього дня починає спочивати земля, яку не можна копати лопатою аж до Благовіщеня -7 квітня. Обряди зимового циклу пов’язані не тільки з періодом очікування весни, як часу сівби, а й з давніми міфами про народження Всесвіту. У 14 зимовому циклі простежується двочастинна структура давньої обрядовості : зустріч – проводи.

           Відкрийте для себе яскравий та колоритний, фантазійний та мудрий світ рідних українських традицій та звичаїв! Для цього бібліотекарі Кривоозерської центральної бібліотеки підібрали найкращі видання з фонду. Вони допоможуть вам відкрити найтаємничіші сторінки української культури, познайомлять вас з визнаними світом зразками української народної творчості, створять вам святковий, піднесений настрій та розпалять в вашій душі безмежну любов до України!

(Переглянути)

методичні рекомендації. Бібліотека - центр медіаграмотності

Рейтинг користувача:  / 0

Бібліотека - центр медіаграмотності: методичні рекомендації/ уклад. В.В. Кузьмінська.- Криве Озеро: Кривоозерська центральна районна бібліотека, 2015.- 27 с.

 Методичні рекомендації підготовлені на допомогу роботі публічним  бібліотекам з формування інформаційної культури, інформаційної грамотності,  медіаосвіти і медіаграмотності дітей та юнацтва.  Рекомендуються заходи з використанням нових форм і методів  масової роботи, випробуваних у бібліотеках України. 

[Переглянути]

Інформаційний звіт Кривоозерської ЦБС за 2014

Рейтинг користувача:  / 0

Аналіз діяльності бібліотек Кривоозерської ЦБС за 2014 рік

Рейтинг користувача:  / 0

Пропонуємо ознайомитися з аналізом діяльності  бібліотек Кривоозерської ЦБС за  2014 рік

Випадкове зображення

img_20210211_115425.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 20%
Раз на тиждень - 32.7%
Кожен день - 38.2%
Жодного разу - 5.5%

Total votes: 55

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com